Su

FARGEN

AVRUPA STANDARTLARINDA

FASON ÜRETİM

PRIVATE LABEL - FASON ÜRETİM TÜM ADIMLAR

25'ten fazla ülkeye ihracat yapan firmamızın ve ürünlerimizin kalitesi CE, GMP , ISO 9001 ve ISO 13485 ile belgelendirilmiş olur, sayısız kalite denetiminden başarıyla geçmiştir.

1

FİKİR

Yeni bir iş fikriniz mi var? Ürün yelpazenizi genişletmek mi istiyorsunuz? Biz sizin profesyonel iş ortağınızız. Hemen bir toplantı düzenlemek için bizimle iletişime geçin.

4

DÖKÜMANTASYON ve KALİTE

Laboratuarımızda gerekli testleri yapıyoruz. Kozmetik ürün güvenilirliği Raporu da dahil olmak üzere Ürün Bilgi Dosyasını (PIF) AB ve TR mevzuatına uygun olarak derlenmesine özen gösteriyoruz. Ayrıca ürünleriniz için uluslar arası için gerekli izin ve sertifikaları alıyoruz.

icon02.jpg

7

ÜRETİM ve DOLUM

Formülasyonlarınız son teknoloji ürünü GMP uyumlu üretim tesisimizde üretilmektedir. Deneyimli çalışanlar ve son teknolojiye sahip dökme tesis, en yüksek ürün kalitesini garanti eder. Sıvılardan macunlara kadar ürününüzü dikkatlice birincil kabına dolduruyoruz.

2

ÜRÜN KONSEPTİ

Kozmetikte ortaya çıkan eğilimler nelerdir? Hangi hedef grubuna ulaşmak istiyorsunuz? Kozmetik ürününüzün nasıl bir etkisi olsun? Hedef grubunuza ulaşmak için hangi iddiaları öne sürüyorsunuz? Müşteri temsilcilerimiz, ürün konseptinizin tamamını netleştirmek için doğru soruları sorarlar.

5

PAKETLEME

Tüpler, şişeler veya kavanozlar… Kozmetik ürününüzü en iyi şekilde koruyan göz alıcı ve estetik açıdan hoş ambalajları üretiyoruz. Ürününüz için en uygun ambalajı seçmek konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

icon03.jpg

8

AMBALAJ ve LOJİSTİK

Detaylar bizim için önemlidir. Kendini işine adamış çalışanlarımız mükemmelliğe en yüksek değeri verir. Ürününüz ister bir aplikatörle, ister bir talimat broşüründe, ister katlanır bir kutuda ya da hediye setinde olsun, tam talimatınıza göre paketliyoruz. Bitmiş ürünler bir nakliye şirketi tarafından hem yurtiçine hem de yurtdışına teslim edilir. Kendi nakliye firmanızın ürünleri teslim almasını da tercih edebilirsiniz.

3

ÜRÜN GELİŞTİRME

Gereksinimlerinize uyarladığımız mevcut denenmiş ve test edilmiş tarifler arasından seçim yapabilirsiniz. Deneyimli kozmetik geliştiricilerimiz sizin için özel formülasyonlar da oluşturabilir.

6

TASARIM

Kendi bireysel tasarımlarınız söz konusu olduğunda, her zaman yeni fikirlere açığız. Deneyimlerimizden faydalanmak ve beklentilerinize uygun ürünlerin uygulanmasında size destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzmanlarımız tasarımlarınızın yasal prosedürlere uygun olup olmadığını kontrol ederler.

icon04.jpg

9

MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZE

HEMEN ULAŞIN!

info@fargen.com.tr

WHATSAPP HATTI