back23.jpg

FARGEN

GÜZELLİK KENDİLİĞİNDEN ORTAYA ÇIKMAZ

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ
fuse2.jpg

Fuse Ayak Spreyi

Ayakta terlemeye karşı koku, mantar, kaşıntı ve rahatlama için kullanılır.

Eczanelerde
deocure1.jpg

Hassas Temizleyici

Allantoin, Bisabolol, Papatya ekstraktları içerir.

Eczanelerde
deo2.jpg

Nemlendirici Krem

Vitamin E. Kuru ve çatlamış cilde anında yumuşaklık ve elastikiyet sağlar.

Eczanelerde
pantenol2.jpg

Deocure Panthenol

Deocure Panthenol Vücut Losyonu, Panthenol, Allantoin ve Aloe Vera’dan zengin formülü ile güneş ışınları ve dış etkenler nedeniyle etkilenen cildinizi nemlendirir ve rahatlatır. 

Eczanelerde
depix1.jpg

Tüy Dökücü Krem

Kadınlar İçin

3-7 dakika içinde istenmeyen tüyleri dökerek, ciltte ipeksi bir dokunuş oluşturur.

Eczanelerde
depix2.jpg

Tüy Dökücü Krem

Erkekler İçin

Hoş kokusu sayesinde kişiyi rahatsız etmeden istenmeyen tüylere etkili çözüm getirir.

Eczanelerde
01-isirgan-ozlu-sampuan.jpg

Bitkisel Şampuan

Isırgan Otu Özlü

İçeriğindeki vitaminler ve mineraller vesilesiyle saçları besleyerek saçın daha parlak, sağlıklı ve ışıldayan olmasını destekler. Aynı zamanda saçın doğal yağ dengesinin korumasına yardımcı olur. Isırgan özlü şampuan tüm saç tipleri için uygundur ve özellikle yağlanmaya meyilli olan saçlar için önerilir. Yıpranmış ve zayıflamış saçlarda etki gösterir.

Eczanelerde
03-zeytinyagli-sampuan.jpg

Bitkisel Şampuan

Zeytinyağı

Zeytinyağı ve üzüm çekirdeği yağları ile zenginleştirilmiştir. New Derm şampuan saça güç ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Şampuanın içeriğindeki zeytinyağı, üzüm çekirdeği yağı panthenol ve diğer vitaminler kuru kırılgan hasar görmüş saçları nemlendirerek saçların parlak görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Eczanelerde
02-sarimsak-ozlu-sampuan.jpg

Bitkisel Şampuan

Sarımsak Özlü

Doğal sarımsak özütü ciltte oluşan yağlanmayı kontrol altına almaya, kepek oluşumunu önlemeye ve saç kökü ile saçın kendisini korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında saç kaybının önlenmesinde etkilidir. Saçı besler, kullandıkça artan bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Cansız saçlara hacim kazandırmaya yardımcıdır. Düzenli kullanımında saçları güçlü, sağlıklı ve pürüzsüz kılar.

Eczanelerde
sampuan-argan.jpg

Bitkisel Şampuan

Argan Yağı

New Derm Şampuan içeriğindeki Saw palmetto özü sayesinde yeni saç oluşumu desteklemeye ve genel saç dökülmesinde yavaşlama sağlamaya yardımcı olur.  Temel bir besin maddesi olan Biotin, saçın büyümesini hızlandırmaya ve saçın yapısının gelişmesine katkıda bulunur. Argan yağı saça sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırırken, incecik bir parlaklık perdesi ile kaynaştırır, saçın rengini ve parlaklığını çok yönlü belirginleştirmeye yardımcı olur.

Eczanelerde
ayna08.jpg

Aloe Vera Jeli

Aynasun Aloe Vera Jeli, Aloevera, Panthenol, Allantoin içeriği ile uzun süreli nemlendirme sağlar. Aloe Vera; Kanıtlanmış cilt nemlendirici, yatıştırıcı ve iyileştirici özelliklere sahip doğal botaniktir.

Eczanelerde
ayna09.jpg

Panthenol

Aynasun Panthenol Vücut Losyonu, Panthenol, Allantoin ve Aloe Vera’dan zengin formülü ile güneş ışınları ve dış etkenler nedeniyle etkilenen cildinizi nemlendirir ve rahatlatır. Aynasun Panthenol Vücut Losyonu, yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cildin kendini yenilemesine yardımcı olur.

Eczanelerde