Hakkımızda

Dermotolog Dr. Burhan Piskin’in deneyimleri ışığında başlayan ve Dr. Sema Pişkin önderliğinde İstanbul da kurulan Fargen Sağlık Hizmetleri Avrupa standartlarında kaliteli dermokozmetik, medikal sağlık, gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri üretimini gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimiz eczanelerde, ecza depolarında, drug-store’larda, toptan parfümeri satışı yapan yerlerde ve hastanelerde bulunmaktadır.

Başlıcaları:

Bay-Bayan cilt bakım ürünleri ( el, yüz ve vücut kremleri), bebek bakım ürünleri ( pişik kremi, saç şampuanı v s) , kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ( saç dökülmesini engelleyen şampuan ve serumlar, bit şampuanı, medikal şampuanlar, kepek şampuanı, seboreik dermatit için şampuan), anti-aging ürünler ( kırışıklık karşıtı kremler, cilt beyazlatıcı / aydınlatıcılar) güneş koruyucu ürünler, jinekolojik bakım ürünleri, cinsel sağlık ürünleri, cilt yanığı ürünleri, dermatolojik ürün gamı, burun spreyleri, sivrisinek kovucu krem ve spreyler, antiseptik losyonlar, yara bakım ürünleri vs..

Ayrıca kadınlara ve erkeklere özel ürünler de üretilip ihraç edilmektedir. Belirtilenlerin yanı sıra Fargen Sağlık Hizmetleri talep üzerine istenilen türde özel ürünler de üretmektedir.

25’ten fazla ülkeye ihracat yapan firmamızın ve ürünlerimizin kalitesi CE, GMP , ISO 9001 ve ISO 13485 ile belgelendirilmiş olur, sayısız kalite denetiminden başarıyla geçmiştir.
 

Galeri

Referanslarımız