FARGEN

AVRUPA STANDARTLARINDA SAĞLIK

BİZ KİMİZ?

Dermotolog Dr. Burhan Piskin'in deneyimleri ışığında başlayan ve Dr. Sema Pişkin önderliğinde İstanbul da kurulan Fargen Sağlık Hizmetleri Avrupa standartlarında kaliteli dermokozmetik, medikal sağlık, gıda takviyeleri ve kişisel bakım ürünleri üretimini gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimiz eczanelerde, ecza depolarında, drug-store’larda, toptan parfümeri satışı yapan yerlerde ve hastanelerde bulunmaktadır.

Başlıcaları:


Bay-Bayan cilt bakım ürünleri ( el, yüz ve vücut kremleri), bebek bakım ürünleri ( pişik kremi, saç şampuanı v s) , kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ( saç dökülmesini engelleyen şampuan ve serumlar, bit şampuanı, medikal şampuanlar, kepek şampuanı, seboreik dermatit için şampuan), anti-aging ürünler ( kırışıklık karşıtı kremler, cilt beyazlatıcı / aydınlatıcılar) güneş koruyucu ürünler, jinekolojik bakım ürünleri, cinsel sağlık ürünleri, cilt yanığı ürünleri, dermatolojik ürün gamı, burun spreyleri, sivrisinek kovucu krem ve spreyler, antiseptik losyonlar, yara bakım ürünleri vs..

Ayrıca kadınlara ve erkeklere özel ürünler de üretilip ihraç edilmektedir. Belirtilenlerin yanı sıra Fargen Sağlık Hizmetleri talep üzerine istenilen türde özel ürünler de üretmektedir.

25'ten fazla ülkeye ihracat yapan firmamızın ve ürünlerimizin kalitesi CE, GMP , ISO 9001 ve ISO 13485 ile belgelendirilmiş olur, sayısız kalite denetiminden başarıyla geçmiştir.

ARAŞTIRMACI ve YENİLİKÇİ

FARGEN, ürün profilini toplumsal ihtiyaçları yakından analiz ederek belirleyen, tüketici ihtiyaçlarını yaşam kalitesini koruyarak karşılayan, kardan önce kalite odaklı, halk sağlığına öncelik vererek üretim yapan bir firmadır. Avrupa Standartlarına göre yapılandırılan yeni üretim merkezinde en kaliteli ürünleri en güvenilir yöntemlerle üreterek tüketiciye sunar. Giderek genişleyen işlem hacmiyle ihracat faaliyetleri hızlanmakta ve ekonomiye katkısı artmaktadır. Güvenilir ve saygın bir dünya markası olmanın çalışanlarımızın sürekli eğitiminden ve ürünlerimizin kalitesini arttırmaktan geçtiğini bilen firmamız, nitelikli eğitim ve araştırma faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Ayrıca evrensel bilgiye katkıda bulunacak önemli Ar-Ge projelerini Türkiye’nin en güvenilir araştırma kurumu olan TÜBİTAK ile birlikte yürütmektedir. Tüm ürünlerini Türkiye ve Avrupa standartlarında üreten firmamız her bir ürünü tüketiciye sunmadan önce istenen tüm testlerden geçirerek sertifikalandırır. İtimat ilkesi sayesinde FARGEN tüketici ile uzun ömürlü ilişkiyi hedefler. FARGEN demek güven demektir!

nature.jpg
BİZ FARGEN'İZ